Okul Yemekhane Yazılımı

     Okul yemekhane yazılımlarında tercih edilmesi gereken en önemli sistem, mevcutta kullanılan donanımlar ile yazılımın haberleşiyor olmasıdır. Örneğin yemekhanelerde kullanılan turnikeler ile yazılımın tam entegre olması veya turnikeden geçiş sırasında varsa ekranda anlık olarak öğrenci/personel görsellerinin çıkması elzem bir konudur. 

 

     Yemekhanelerinde turnikeye bağlı çalışan yemekhane yazılımları kullanan kurumlar her zaman avantajlı durumdadır. Günlük kaç kişinin yemek yediği istatistikleri tutulup günlük yemekler bu sayıların ortalamasına göre çıkarılabilir veya haftalık ürün tedariği bu sayılara göre belirlenebilir. Yemekhaneler yemekleri bu sayede daha az ziyan etmiş olur. 

 

     Okul Yemekhane Yazılımı noktasında çözüm üreten Okul Kartım müşterilerini istatistik noktasında yeterince tatmin ederek, yemekhane ve kantinin tek ekrandan yönetilmesini tek yazılım ile turnike, ekran ve kantindeki donanımların haberleşmesini sağlamaktadır. Yemekhanelerde temassız ve kartlı geçiş yazılım altyapısı sunarak daha profesyonel bir ortam sağlamaktadır.